Başkan Yeni yaylada destek istedi

Giriş Tarihi: 7.8.2014
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, hafta sonunu seçim çalışmalarına mesire yerleriyle yaylalarda devam etti. Başkan Fikret Yeni, beraberindeki heyetle birlikte önce Toros Dağları'nın zirvesinde Kozan ilçesinin köylerini ziyaret etti, ardından da Dağılcak Mesire Alanı'ndaki vatandaşları ziyaret ederek Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy istedi.

YAYLACILARA SESLENDİ

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni'ye il başkan yardımcıları Ömer Faruk Doğan, Hasan Berzan Toprak, Faruk Aytek, Mehmet Ali Özmansur, İl Kadin Kolları Başkanı Emine Karaköse ile parti yöneticileri eşlik etti. Vatandaşlardan büyük ilgi Başkan Yeni ile beraberindekiler, daha sonra Göller Yaylası'na geçti. Başkan Fikret Yeni, yayladaki meydanda toplanan kalabalığa hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi:

AYNI ACILARI YAŞADIK

Bu toprakların değerlerinden, bu toprakların acısından anlamayan, bu toprağın acısını hiçbir zaman hissetmemiş bir insanın sizleri yönetmesinin bir anlamı yoktur. 2002 öncesini ve sonrasını iyi hatırlayalım. 2002'den önce insanlar muayene olmak için saatlerce kuyruklarda bekliyordu. Ama şimdi evlere kadar sağlık hizmeti geliyor. Çünkü içimizden çıkan, bizimle aynı acıları çekmiş Başbakanımız Erdoğan var.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Yeni yaylada destek istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN