Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hırsızlara karşı polisten ev hanımlarına seminer

Gaziantep polisi, yaptığı çalışmalarla hırsızlık suçlarını azaltırken, ev hanımlarına yönelik seminerler düzenliyor

Giriş Tarihi: 8.8.2014
Gaziantep polisi, yaptığı başarılı çalışmalarla hırsızlık suçlarını ciddi oranda azaltırken sosyal projelerle de güvenliği destekliyor. Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri, ev hanımlarına seminerler düzenleyerek hırsızlara karşı nasıl önlem alınması gerektiğini detaylı bir şekilde anlatıyor.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Polisler, yaz aylarında evden hırsızlık mağduru olmamasını hedefleyen proje ile hazırlanan portatif kapı ve pencere ile birlikte yapılan sunumlarla belediyeler bünyesinde faaliyet gösteren sosyal tesislerde kurs gören kişileri bilgilendiriyor. Şahinbey ve Şehitkâmil Belediyeleri'nin sosyal tesislerinde kurs gören kursiyerlerin katıldığı seminerlerle başlayan proje oldukça ilgi gördü.

ÖNLEMLERİ ANLATTI
Kapı ve pencere kilidi konusunda uzman Gaziantep Anahtarcılar Çilingirler ve Kilitçiler Derneği Başkanı Ahmet Erdem, Toplum Destekli Büro Amirliği'nde görevli polisler tarafından hazırlatılan portatif kapı ve pencere üzerinde alınması gereken güvenlik tedbirlerini ve kullanılması gereken malzemede dikkat edilmesi gereken hususları birer birer anlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hırsızlara karşı polisten ev hanımlarına seminer
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN