Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye'nin vizyonu değişecek

Giriş Tarihi: 8.8.2014

Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan için destek turlarını sürdüren Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Türkiye'nin ufku ve vizyonu 10 Ağustos'ta değişecek" dedi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Karataş'ta Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan için oy istedi. AK Parti Karataş İlçe Başkanı Mustafa Özcan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Yeşilyaprak ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan halkın ilk kez kendi Cumhurbaşkanını seçeceğini belirtti. Çelikcan, "İnşallah 10 Ağustos'tan sonra Türkiye'nin vizyonu çok daha farklı olacaktır" dedi.

YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAK

10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile Türkiye'de yeni bir dönemin başlayacağını belirten Başkan Çelikcan "Sayın Başbakanımız halkın içinden gelen, sokakları karış karış gezmiş, halkın sorunlarını çok iyi bilen bir liderdir. Yaptığı bütün işlerde çok başarılı olmuş, dünyada herkesin saygı duyduğu bir siyasetçi ve devlet adamıdır. Cumhurbaşkanlığı makamını da başarıyla sürdürecek bilgi ve birikime fazlasıyla sahiptir" diye konuştu.

OYUNLAR BOŞA ÇIKTI

Gezi olayları, 17 ve 25 Aralık operasyonları ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'nın yıpratılmaya çalışıldığını belirten Başkan Çelikcan "Ülkemizdeki istikrarın bozulmasını isteyen iç ve dış güçler karşısında halkımız Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmış ve oynanan oyunları boşa çıkarmıştır. Vatandaşlarımız yaşanan ekonomik krizleri unutmadığını, bir gecede cebindeki paranın yüzde ellisinin eridiği günleri unutmamalıdır. Çok şükür ülkemizde 12 yıldan bu yana devam eden bir istikrar var" şeklinde konuştu.

ÇATI ADAY KABUL GÖRMEDİ
Türkiye'de bundan önceki yıllarda Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinin hep sancılı geçtiğini belirten Başkan Çelikcan "10 Ağustos itibari ile bu süreç tamamlanacak ve ülkemizde yeni bir dönem başlayacaktır. Muhalefetin dayatmış olduğu çatı adayı vatandaşlarımız tarafından kabul görmemiştir. Bu seçimin Başbakanımız adına çok rahat geçeceğini düşünüyorum. İnşallah 10 Ağustos'tan sonra Türkiye'nin vizyonu çok daha farklı olacaktır" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin vizyonu değişecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN