Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gönüllüler çalışma kampında buluştu

ÇÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Öğrenci Faaliyetleri Birimi tarafından düzenlenen Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampı 9 ülkeden 32 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi

Giriş Tarihi: 9.8.2014
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Öğrenci Faaliyetleri Birimi tarafından Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampı gerçekleştirildi. Etkinliğe, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İspanya, İtalya, Güney Kore, Japonya, Belarus ve Sırbistan uyruklu 18 yabacı öğrenci, 14'ü de Çukurova Üniversitesi'nden olmak üzere toplam 32 öğrenci katıldı.

AT BAKIMI YAPTILAR

Etkinlik süresince öğrenciler hep birlikte, Çukurova Üniversitesi Atlı Spor Kulübü Çiftliği'nde boya-onarım çalışması ve atların bakımını yaptı. Öğrenciler çalışma saatleri dışında ise sportif faaliyetler, kampus ve şehir gezisine çıktı. Her öğrenci kamp etkinlikleri kapsamında, kendi ülkesine ait geleneksel yemeklerini yaparak tanıtım günleri etkinlikleri gerçekleştirdi.

KÜLTÜR GEZİLERİ
ÇÜ Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampı kapsamında ayrıca, Karaisalı Kanyonları -Alman Köprüsü ve Yumurtalık ilçesine kültürel geziler düzenlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gönüllüler çalışma kampında buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN