Şoför damat TIR'ını gelin arabası yaptı

Giriş Tarihi: 15.8.2014
Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde TIR şoförlüğü yapan 22 yaşındaki Hacı Şekerci, düğününde gelin arabası olarak TIR'ını kullandı TIR'ın önüne 'Al yazmalım' yazdıran damada, kendisi gibi TIR şoförü olan akrabaları da araçlarıyla destek verdi. Böylece 4 TIR'dan oluşan bir konvoy oluştu. TIR'ın şoför koltuğuna oturan gelin 20 yaşındaki Gülsüm Yavşan "Gelinler önceden ata binince, 'Ya nasip' dermiş. Artık devir değişti diyerek mutluluğun ilk adımını TIR sürerek attı.

GELİN HEYECANLANDI
İlk olarak otomobille damat evine gelen gelin, davul ve zurnalarla karşılandı. Gelin, damadın da yardımıyla TIR'ın şoför mahalline geçti. Çevredekilerin ve akrabalarının şaşkın bakışları altında şoför koltuğuna oturan ve aracı kullanan Gülsüm Yavşan'ın heyecanlı olduğu da gözlerden kaçmadı. TIR'ın marşına basan ve klakson çalan Yavşan, "Güzel bir duygu. Evliliğimizin bu ilk gününü unutulmaz kılmak istedik. TIR'ı gelin arabası yapmak eşimin önerisiydi. Ben de kabul ettim" dedi.

YOLUMUZ AÇIK OLSUN
Çocukluktan beri içinde kamyon sevgisi olduğunu ve TIR şoförlüğü yaptığını belirten damat Hacı Şekerci ise "Küçüklükten beri TIR'lara ve kamyonlara merakım var. Hayalim düğünümde gelin arabası olarak da TIR kullanmaktı. Eşime düğünde gelin arabası olarak TIR kullanmayı önerdim. O da kabul etti. Şimdi TIR'ın şoför koltuğuna da o geçti. Direksiyon onda. Mutlu bir yaşama birlikte yola çıktık. Allah yolumuzu açık etsin şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şoför damat TIR'ını gelin arabası yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN