Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Askispor'un sağlık sponsoru medline

Adana ASKİ Spor basketbolcuları, 1 yıllık sağlık sponsorluğu anlaşması yapılan Özel Adana Medline Hastanesi'nde kontrolden geçti

Giriş Tarihi: 17.8.2014
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Adana ASKİ Spor ve Özel Adana Medline Hastanesi arasında imzalanan protokolle 1 yıllık sağlık sponsorluğu anlaşması yapıldı. Takım oyuncularının tüm sağlık taramalarını, sağlık kontrollerini ve ameliyatlarını üstlenen Medline Hastanesi, sporcuların ilk kontrollerini de yaptı. ASKİ Spor Genel Menajeri Fatih Yücel, sağlık sponsorluğunun çok kapsamlı olduğunu belirterek basketbolcularının sağlık taramalarının yanı sıra Adana'da oynanacak maçlarına da Medline Hastanesi'nin ambulans göndereceğini söyledi.

CİDDİ VE DONANIMLI SAĞLIK EKİBİ
Özel Adana Medline Genel Direktörü Musa İnal da kentin her konuda kalkınması ve sağlık, spor, eğitim gibi her alanda başarılı olması için Adana Medline Hastanesi olarak üzerlerine düşen her türlü görevi yerine getireceklerini belirtti. ASKİ Spor Kulüp Başkanı Rahmi Pekar ise "Bizim sağlık sponsorluğumuzu kabul eden başata Sayın Musa İnal olmak üzere işletme sahiplerimize, Medline doktorlarımıza, hastane personelimize ve bütün çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

SAĞLIKÇILARA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR
ASKİ Spor Asbaşkanı Sedat Sözlü ise sporcuların en önemli sorunlarından birinin sağlık olduğunu belirterek, "Tabii sporcularımızın sağlıklı olması konusunda doktorlarımıza, sağlıkçılarımıza büyük iş düşüyor. Bu nedenle Medline Hastanesi'ne sponsorluğumuzu üstlenmiş oldukları için ayrıca teşekkür ederiz" diye konuştu. Özel Medline Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Halil Tolga Koçum ve Ortopedi Uzmanı Doç. Dr. Alihan Derincek ve Dahiliye Uzmanı Dr. Meriç Zeydan tarafından muayene edilen basketbolcuların son derece sağlıklı oldukları belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Askispor'un sağlık sponsoru medline
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN