Türkiye yoluna devam ediyor

Giriş Tarihi: 22.8.2014
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Kemal Karaküçük, Türk siyasi tarihine geçen bir Cumhurbaşkanlığı seçimi yaşandığını belirterek, "Türkiye yoluna devam ediyor. Bu sonuç aslında sürpriz olmadı. Bu nedenle seçim öncesinde de piyasalarda herhangi bir huzursuzluk yaşanmadı. Türkiye öylesine güçlü bir ekonomik yapıya oturtuldu ki yarın kimin başbakan olacağı belli olmamasına rağmen piyasalar etkilenmedi" dedi.

MİLLET İSTİKRARA OY VERDİ

Karaküçük, yaptığı açıklamada, milletin istikrara oy verdiğini belirterek, "Halk, sağlıkta, eğitimde, sosyal devlet olarak ihtiyaç sahiplerinin sorunlarına çözüm getiren bir hükümetin çalışmalarına destek verdi. Ekonomideki istikrar, yapılan yatırımlar, ülkenin önünü açacak projeler iş dünyasına güven veriyor. Hem içerde hem de dışarıda ülkemizin temsili, iş dünyasını daha özgüvenli, daha uzun vadeli projelere imza atmaya götürüyor" diye konuştu.

İHRACAT EKSENLİ ÇALIŞMALIYIZ
"
Gereksiz tartışmaları geride bırakıp hep birlikte ihracat eksenli çalışmalara hız vermeliyiz" diyen Karaküçük, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Ülkemiz, güçlenen demokrasi, güçlenen ekonomisi ile bölgenin çekim merkezi, çözüm merkezi olan bir Türkiye olacaktır. Dar çevre anlayışlarını bir kenara bırakarak büyük düşünen milletimiz, demokrasi çıtasını daha yukarılara çıkarmıştır. Akıl prangalarından kurtulan insanımızın her zaman hedefleri büyük olur, özgür düşünen akıl kolektif düşünür. Özgür düşünen insanımız medeniyet yürüyüşümüzde yeni şeyler, yeni hedefler koyar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye yoluna devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN