Evlilik Okulu'ndan 4 bin 896 mezun

Şahinbey Belediyesi'nin 2009'da açtığı Evlilik Okulu'ndaki eğitimlere katılan 4 bin 896 kişi mezun olmanın sevincini yaşadı

Giriş Tarihi: 30.8.2014
Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi öncülüğünde beş kurumun desteğiyle çalışmalarını yürüten Evlilik Okulu'ndan bugüne kadar 4 bin 896 kişi yararlandı. Evlilik Okulu'nda çiftlere aile yapısında gerekli olan tüm konular hakkında uzmanlar tarafından seminerler veriliyor.

EĞİTİMLER SÜRÜYOR
Şahinbey Belediyesi tarafından aile yapısının sağlam temeller üzerine kurulması ve aile yapısının bozulmaması için evlenecek olan ve evli çiftlere evlilik hakkında bilgilendirici eğitimlerin verildiği evlilik okulu eğitim seminerleri devam ediyor. Şahinbey Kültür Merkezinde düzenlenen evlilik okuluna Şahinbey Belediyesi öncülüğünde Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve Milli Eğitim Şahinbey Rehberlik Araştırma Merkezi destek veriyor.

EŞLER ARASI İLETİŞİM

2009 yılında başlayan evlilik okulu eğitim seminerlerine bugüne kadar 4 bin 896 kişinin katıldığını bildiren Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Güzel, "Amacımız sağlıklı, mutlu ve huzurlu evliliklerin kurulması ve eşler arasında iletişimi arttırmaktır. Belediye olarak mutlu evliliklerin kurulması ve boşanmaların yaşanmaması adına sosyal belediyecilik anlayışı ile bu tür projelere büyük önem vermekteyiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evlilik Okulu'ndan 4 bin 896 mezun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN