Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kocamaz 'dan yatırım müjdesi

Giriş Tarihi: 1.9.2014
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, '8. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali' nedeniyle geldiği Anamur'da ilçeye yönelik yatırım hamleleri hakkında bilgi verdi. Kocamaz Anamur ilçe sınırları içinde bulunan Melleç ve Bozdoğan turizmi alanını ile ilgili olarak çok yol kat ettiklerini ve bu bölgelere turizm yatırımlarının başlanacağı müjdesini verdi.

ANAMUR GÖZBEBEĞİM

Anamur ile KKTC arasında deniz otobüsü seferleri ile Anamur'un Akdeniz'e açılan kapısı durumuna getirileceğini söyleyen Başkan Kocamaz Anamur gümrüğünün açılması doğrultusunda adımların atıldığını ve ilgili Bakanlıklarla görüşmelerin sürdürüldüğünü belirtti. Kocamaz, "Anamur benim göz bebeğimdir. Bu yüzden hizmetin en iyisi en hızlı şekilde gelecek" dedi.

DÜNYA MARKASI
Çok önemli tarihi, kültürel ve doğal değeri barındıran Anamur'un; muzuyla ve caretta -caretta'larıyla dünya markası olmayı başardığını ifade eden Başkan Kocamaz, "Anamur'un markalaşma yolunda elde ettiği başarıyı, Türkiye'de, pek çok il dahi elde edememiştir. Bu kadar güzelliği bir arada barındıran Anamur'un sahip olduğu değerlerin iyi muhafaza edilmesi şarttır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocamaz 'dan yatırım müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN