Efsaneler buluştu

İlk kez düzenlenen İskenderun Futbol Festivali'ne katılan ünlü isimler Belediye Başkanı Seyfi Dingil'i ziyaret etti

Giriş Tarihi: 25.9.2014
Bu yıl ilk kez düzenlenen İskenderun Futbol Festivali kapsamında ilçeye gelen ünlü spor adamları, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil'i makamında ziyaret etti. Heyette teknik direktörler Yılmaz Vural, Turgay Aksu, Ahmet Akçan, Reha Kapsal, Galatasaraylı Sporcular Derneği Başkanı Levent Nazifoğlu, Dernek Başkan Yardımcısı Mecit Çetinkaya, ünlü sporcular Hakan Ünsal, Bülent Alkılıç, Turgay Kazancı, İlyas Kahraman, Mert Korkmaz, Fatih Çerçi, Suat Şatır ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın yer aldı.

BELEDİYECİLİĞİ GÖSTERECEĞİZ

Başkan Seyfi Dingil, "Spor, kültür, sanat ve her alanda yeni bir İskenderun kuruyoruz. 57 yıl sonra İskenderun'da iktidar partisine mensup yönetim, göreve geldi. Cumhurbaşkanımız bütün projelerimize destek veriyor. Yeniden bir şehir kuruyoruz. Şehrin kanayan yarası Feyezan Kanalı için çok güzel projemiz var. 55 dönümlük eski karayolları arazisi bize verildi. Burayı ekopark yapacağız. Sporla da kentimizi tanıtmak, çocuklarımızı, gençlerimizi spor aktivitelerine yönlendirmek, down sendromlularımızı, engellilerimizi topluma, sosyal hayata kazandırmak amacındayız. İskenderun'u marka kent yapacağız" dedi.

BİZ HER ZAMAN VARIZ
Eski Milli futbolcu Hakan Ünsal da "İskenderun'a ilk defa geliyorum. Güzelliğini duymuştum. Bu vesileyle görmüş oldum. Burada çok sıcak karşılandık. Bu ilgi ortamı için çok teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikler, böyle güzel organizasyonda biz her zaman varız" dedi. Galatasaraylı Sporcular Derneği Başkan Yardımcısı Mecit Çetinkaya ise etkinliğin iyi bir hizmet olduğunu belirterek, "Liman şehri İskenderun'a ikinci kez geliyorum. Dernek olarak size teşekkür ediyorum" diye konuştu. Teknik direktör Ahmet Akçan da "Hem İskenderun'un, hem İskenderunluların güzelliklerini tanıdım, davete koşarak geldim" dedi. Ünlü teknik direktör Yılmaz Vural ise idarecilerin vizyonu ve misyonu olması gerektiğini belirterek, "Sizin gibi böyle bir idareciye sahip olmak İskenderun için şans" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Efsaneler buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN