Oğlunun diplomasını ağlayarak teslim aldı

'de ehliyetsiz sürücünün çarpması sonucu hayata veda eden Mersin Üniversitesi öğrencisi Deniz Sınar'ın diploması, düzenlenen törenle annesi Muazzez Sınar'a verildi

Giriş Tarihi: 3.10.2014
'de 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücünün çarpması sonucu 22 yaşındaki oğlu Deniz'i kaybeden Muazzez Sınar'a, Mersin Üniversitesi'nde düzenlenen törenle oğlunun temsili diploması verildi. Duygusal anların yaşandığı törende gözyaşları içinde oğlunun diplomasını alan acılı anne adalet istedi. Genç yaşta hayata veda eden Deniz Sınar için üniversitede bir de hatıra ormanı oluşturuldu.

ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Yenişehir ilçesinde 1 Ağustos günü karşıdan karşıya geçerken, 16 yaşındaki D.A.'nın kullandığı otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanan ve hastanede can veren Matematik Bölümü son sınıf öğrencisi Deniz Sınar için anma töreni düzenlendi. Programda, sinevizyon gösterimi sırasında anne Muazzez Sınar, abla Derya Sınar ve arkadaşları gözyaşı döktü.

KEŞKE KENDİ ALSAYDI
Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Giriz tarafından acılı anneye oğlunun temsili diploması verildi. Gözyaşlarıyla diplomayı eline alıp öpen Muazzez Sınar, "Keşke bu diplomayı oğlum yılsonunda kendisi alabilseydi. Herkes burada, bizi yalnız bırakmadılar. Çok teşekkür ediyorum. Ben sadece adalet istiyorum, sonuna kadar da arayacağım. Siz de bizim yanımızda olun" dedi. Anma programında abla Derya Sınar'ın kardeşi Deniz için yazdığı mektup da okundu. Törenin ardından Deniz Sınar için üniversite yerleşkesi içerisinde oluşturan hatıra ormanına 200 fidan dikildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğlunun diplomasını ağlayarak teslim aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN