Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konukoğlu ailesine teşekkür

'in vergi şampiyonları listesinde ilk 10'da Konukoğlu ailesinden 7 kişi yer aldı. Vergi Dairesi Başkanı Erol Çember, aile üyelerine teşekkür plaketi verdi

Giriş Tarihi: 4.10.2014
Vergi Dairesi Başkanlığı, vergi rekortmenleri listesinde ilk 10'da yer alan Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyeleri ile Sanko şirketlerine teşekkür belgesi verdi. Vergi Dairesi Başkanı Erol Çember, Gaziantep Gelir Vergisi Rekortmenleri listesine giren Sanko Holding Yönetimi ile Kurumlar Vergisi Rekortmenleri listesinde yer alan Sanko şirketlerine teşekkür belgesi vermek üzere Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nu ziyaret etti.

HASSASİYET GÖSTERDİLER

Gelir Vergisi Rekortmenleri listesinde ilk 7 sırayı alan Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih, Sami, Hakan ve Cengiz Konukoğlu'nun plaketlerini veren Çember, gösterilen hassasiyetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çember, Kurumlar Vergisi listesinde ikinci sırada yer alan Çimko Çimento ile yedinci sırada bulunan Sanko Pazarlama'nın teşekkür belgelerini de Sanko yöneticilerine sundu.

VERGİDE SANKO FARKI

Gaziantep Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından açıklanan 2013 yılında en fazla Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi ödeyenler listesine, Sanko ve Konukoğlu Ailesi damgasını vurmuştu. Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Gaziantep Gelir Vergisi Rekortmeni olmuş, listenin ilk 7 sırasını Konukoğlu ailesi almıştı. Abdulkadir Konukoğlu, Zeki Konukoğlu, Adil Sani Konukoğlu, Fatih Konukoğlu, Sami Konukoğlu, Hakan Konukoğlu ve Cengiz Konukoğlu, Türkiye Gelir Vergisi Rekortmenleri listesinde ilk 100'e girme başarısını göstermişti.

KURUMLAR'DA ÜST SIRALARDA
Bu arada, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Konukoğlu da listeye 14'üncü sıradan girmişti. Kurumlar Vergisi Rekortmenleri listesine ise Sanko Holding'in 10 şirketi yer almıştı. Kurumlar Vergisi'nde Çimko Çimento ve Beton ikinci, Sanko Pazarlama yedinci, Temko İthalat, İhracat ve Pazarlama 12., Gaziantep Ytong 13., Sanko Makina 19., Sanko İş ve Tarım Makinaları 58., Gazires Elektrik Üretim 79., Sanko Dış Ticaret 80., ASCE İnşaat 96. ve Avnet Technology 97. sırayı aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konukoğlu ailesine teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN