Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kros heyecanı

25 kulüpten 97 atlet dün Adana'da Merkez Park'ta düzenlenen Akdeniz Bölgesel Kros Ligi için koştu. İlk üçe giren takımlar ikinci kademenin vizesini kaptı

Giriş Tarihi: 13.10.2014
Kros heyecanı
Türkiye Atletizm Federasyonu faaliyet programında yer alan Küçük ve Yıldızlar kız erkek Akdeniz Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe yarışları dün Merkez Park'ta gerçekleşti. Adana'nın yanı sıra Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin, Karaman, Niğde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Aksaray'dan 25 kulüpten toplam 97 atletin katıldığı koşular büyük bir heyecana sahne oldu.

İLGİ BÜYÜK OLDU
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Atletizm İl Temsilcisi Abdulkadir Uğur ile çok sayıda davetlinin izlediği yarışlar 1500,2000 ve 3000 metrede koşuldu. İlk üçe girmek için kıyasıya bir mücadele ortaya koyan sporcular kimi zaman tempoya daha fazla dayanamayıp yarışı yarım bırakmak zorunda kaldı.

HAFTAYA MERSİN'DE

Atletizm il temsilcisi Abdulkadir Uğur, dört kademede yapılacak olan yarışlara büyük ilgi gördüklerini belirterek, "İlk kademe Adana'da koşuldu. Bundan sonra sırasıyla Mersin, Aksaray ve Kuşadası'nda devam edecek. Burada kategorilerinde ilk üçe giren atletlerimiz final mücadelesinde koşmaya hak kazanacak" dedi. Koşular sonunda madalya ve kupalarını alan sporcular büyük mutluluk yaşadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kros heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN