Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TÜGİK'ten dev iş zirvesi

Giriş Tarihi: 15.10.2014
TÜGİK'ten dev iş zirvesi

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) 11-14 Aralık tarihlerinde Antalya'da düzenlenecek olan 'İş Zirvesi'nde buluşuyor

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK), dünyada ve Türkiye'de büyük başarılara imza atmış, kendi alanlarında lider konumda olan sanayici, akademisyen ve işadamlarının tecrübelerini genç işadamlarına anlatacağı iş zirvesinde bir de mini fuar düzenlenecek. TÜGİK Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Erhan Özmen, "Bu iş zirvesiyle dünyadaki ve Türkiye'deki gelişimi, gelecekle ilgili olabilecek varsayımları öngörü olarak iş dünyasına kazandırmayı amaçlıyoruz" dedi.

KUŞAKLARIN BULUŞMASI

TÜGİK olarak bakış açısı zenginliği yaratacak kongrelere ağırlık vermek istediklerini belirten Erhan Özmen, "TÜGİK 10 bin üyesi olan büyük bir konfederasyon. Türkiye'de çok başarılı, kendi sektöründe veya mesleğinde uluslararası segmentte başarılı olmuş insanları genç işadamlarıyla buluşturarak, başarı hikâyelerini, projelerini, geleceğe bakış açılarını kültürel bir değişim olarak iş dünyamızın genç temsilcileri ile buluşturmayı amaçlıyoruz" diye konuştu.

ÖNGÖRÜ KONGRESİ OLACAK
2014 yılının çok yoğun bir seçim yılı olduğunu hatırlatan Özmen, "Bu yoğun seçim yılının ardından 2015 yılında önemli bir genel seçim olacak. Bu seçimin yapılacağı yılda gerek küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler, gerekse ülkemizdeki gelişmelerin Türkiye'de iş dünyası üzerinde yaratacağı etkileri tartışacağız. 11-14 Aralık tarihleri arasında düzenleyeceğimiz bu kongre bir anlamda 2015 yılında iş dünyası için bir öngörü kongresi olacak" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜGİK'ten dev iş zirvesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN