Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bağımlılık tartışılacak

Giriş Tarihi: 19.10.2014
Bağımlılık tartışılacak

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) "Psikoloji Gündemi - 4" sempozyum programı 22 Ekim'de gerçekleşecek. Gündem konusu bu kez 'bağımlılıklar'

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Psikoloji Bölümü'nün organize ettiği "Psikoloji Gündemi - 4" sempozyum programı 22 Ekim 2104 tarihinde üniversitenin Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. "Bağımlılıklar" konusunun ele alınacağı programda; Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı Prof. Dr. İhsan Karaman, Gaziantep Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Merkezi Psikiyatri Uzmanı Dr. Cenk Yancar, Hasan Kalyoncu Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar, Prof. Dr. Mücahit Öztürk, Prof. Dr. Yaşar Özbay ve Yrd. Doç. Dr. Itır Tarı Cömert eğitim verecek.

KAYIT YAPTIRMAK GEREKİYOR
Sempozyum; psikologlara, psikolojik danışmanlara ve rehber öğretmenlere yönelik olarak hazırlandı. Sempozyum sonrasında katılımcılara 'katılım belgesi' verilecek. Üniversiteden yapılan açıklamada, "Sempozyuma katılım ücretsiz olup kontenjanla sınırlıdır. Bu nedenle katılmak isteyenlerin en geç 19 Ekim 2014 tarihine kadar "psikolojigundemi@ hku.edu.tr" adresine adsoyad / mezun olunan okul ve bölüm / mezuniyet yılı / katılınan il / çalışılan kurum ve irtibat bilgilerini (telefon- e-mail - adres) içeren bir mail atarak kayıt yaptırması gerekmektedir" denildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bağımlılık tartışılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN