AOSB artık bir şehirden farksız

Giriş Tarihi: 22.10.2014
AOSB artık bir şehirden farksız
Gümrük Müdürlüğü'nden İŞKUR şubesine, noterlik hizmetinden SGK şubesine ve 7 ayrı bankaya kadar birçok hizmeti sanayicinin ayağına getiren Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığı, bir alışveriş merkezini de bölgeye kazandırıyor. İnşaatı büyük ölçüde tamamlanan alışveriş merkezinde, gümrük müşavirleri için ayrılan 5 işyeri dışında tüm işyerlerinin tamamı kiralandı.

6 BİN METREKARE KAPALI ALAN
AOSB Bölge Müdürü Mustafa Keskin, bölgede yaklaşık 8 bin metrekarelik arsa üzerinde yapımına kısa bir süre önce başlanan AVM'nin 6 bin metrekare civarında kapalı alanının bulunduğunu bildirdi. Keskin, alışveriş merkezinde marketten pastaneye, gümrük müşavirliği hizmetinden sigorta sektörüne kadar birçok işyerinin yer alacağını kaydetti.

ZAMAN KAYBINI ÖNLÜYOR

Keskin, gümrük müşavirleri için ayrılan ve ellerinde kalan 5 işyerine de yoğun talep olduğunu belirterek, "Bu kadar kısa sürede kiralama işlemlerinin tamamlanması bizi mutlu etti. AOSB'mize hayırlı uğurlu olsun" dedi. Keskin, getirilen hizmetler sayesinde bir şehirde ne varsa AOSB'de bulunduğunu belirterek, bunların sanayicinin öncelikle zaman kaybını önlendiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AOSB artık bir şehirden farksız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN