Melih ABİ: Bülent Ecevit Bulvarı karanlıktan geçilmiyor

Giriş Tarihi: 23.10.2014
Adana'dan Seyhan ilçesinden bir şikayet aldım. Okurumuz Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde oturuyor. Diyor ki; "Bülent Ecevit Bulvarı en hareketli caddelerden biri. Yaklaşık olarak 10 günden beri sokak lambalarımız yanmıyor. Artık havalar soğudu, karanlıkta yürümek bir hayli zor. Hırsızlara davetiye çıkarmayalım. Bulvarların aydınlık olması lazım" TEDAŞ ile ilgili bu tür şikayetler bir hayli arttı. İnşallah aydınlatma lambaları ile ilgili çalışmalar başlatılır.

İSKENDERUN'DA TEMİZLİK ŞİKAYETİ
İskenderun'dan Emine Abacılı isimli okurumuz, "İskenderun'da oturuyorum. Burada şehrin temizliğini üstlenen Envitec firmasının görevini tam anlamıyla yapmıyor diye düşünüyorum. Çöplerin zamanında toplanmaması bir yana çoğu mahallelerin sokakları dahi temizlenmiyor. Çevreye pis kokular yayılıyor. Ayrıca yağmur yağdığı zamanlarda kent merkezindeki sokak ve caddeler göl oluyor. Cadde ve sokaklarda rahat şekilde yürüyemiyoruz" diyor. Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Dikkate alınacağını umut ediyorum.

GÜLMECE
Temel bir gün ameliyat olacakmış. Doktorlar maskeyi takınca Temel: "Boşuna maske takmayın, hepinizi tanıyorum" demiş.

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Bülent Ecevit Bulvarı karanlıktan geçilmiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN