Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ustaların çekiç sesi sitede yankılanacak

Giriş Tarihi: 28.10.2014
Ustaların çekiç sesi sitede yankılanacak

Gaziantep'in merkez Şahinbey ilçesinde Kilis Garajı çevresindeki yıkık dökük tamirci dükkânları yakında modern sanayi sitesine taşınacak

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinin kanayan yarası olan mahalle arasındaki oto tamircileri şehir dışına taşınıyor. Şahinbey Belediyesi'nin yaptığı sanayi sitesinde son düzenlemeler yapılıyor. Bin 50 işyerinin yer aldığı sitenin faaliyete girmesiyle Eski Garajlar olarak bilinen bölgede yer alan yüzlerce oto tamircisi şehir dışına taşınacak, bölgede kentsel dönüşüm ile yeni yollar ve binalar yapılacak. Şahinbey Belediyesi tarafından oto tamirci esnafı için yapılan ve hak sahipleri belirlenen Şahinbey Sanayi Sitesi'nde sona gelindi.

YOĞUNLUK BİTECEK
İşyeri yapımı ile alt yapı çalışması tamamlanan Şahinbey Sanayi Sitesi'nde asfaltlama çalışmasının ardından işyerleri esnafa teslim edilecek. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "Belediye eliyle biz bu büyüklükte ilk sanayi sitesini yapıyoruz. Şahinbey Sanayi Sitesi'nde bin 50 işyerimizi tamamladık. Esnafımız burada rahat ederken şuan ki tamircilerin bulunduğu bölgedeki insanlar da rahata kavuşacak. O bölgede gürültü ve trafik yoğunluğu da ortadan kalkacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ustaların çekiç sesi sitede yankılanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN