Koleji'nin büyük başarısı

Giriş Tarihi: 29.10.2014
Adana Koleji'nin büyük başarısı
2014 Cambridge Esol Sınavı'nda başarılı olan Koleji öğrencilerine belgeleri verildi. Tören kendi öğrencilik yıllarında da aynı sınavlara girerek başarılı olan eski Adana Koleji mezunu olan ve şu anda Adana Koleji'nde İngilizce öğretmeni olarak görev yapan Burçin Akkoç'un sunumuyla gerçekleştirildi. Burçin Akkoç törendeki konuşmasında dünyanın 130 ülkesinde uygulanan ve uluslararası geçerliği olan bu sınavı Adana Koleji'nin 20 yıldan daha uzun bir süredir uyguladığını ifade etti.

MERIT DERECESİ

Okul Müdürü ve İngilizce Öğretmeni Hülya Uysal da Adana Koleji'nde çalışan İngilizce öğretmenlerinin çoğunun Adana Koleji mezunu olduğunu ve KET - PET sınavlarına öğrencilik yıllarında girdiklerini ve MERIT (üstün başarı) derecesini Adana'da alan ilk öğrenciler olduklarını söyledi. Uysal, bu öğrencilerin Cambridge sınavlarına hazırladıkları öğrencilerin de MERIT ve DISTINCTION dereceleri ile belge aldıklarını ifade etti.

119 ÖĞRENCİ BAŞARDI

Törende öğrencilere başarı belgelerini Adana Koleji Genel Müdürü Leyla Göksel, Genel Müdür Yardımcısı ve İngilizce Öğretmeni Hande Gülcan, İlkokul-Ortaokul Müdürü Hülya Uysal, müdür yardımcıları Fikret Çürük ve Neşe Dölek, İngilizce Öğretmenleri Pınar Sözütok, Arzu Şahin, Burçin Akkoç, Tuğçe Özbiçer verdi. Sınavlarda 119 öğrenci başarılı oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Koleji'nin büyük başarısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN