Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hintli doktorlar Balcalı'yı gezdi

Giriş Tarihi: 29.10.2014
Hintli doktorlar Balcalı'yı gezdi

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Balcalı Hastanesi, Hindistan'dan mesleki değişim programı için gelen doktorları ağırladı

Güney Rotary Kulübü'nün yürüttüğü Mesleki değişim programı çerçevesinde, Hindistan'da görev yapan 10 hekim Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ni ziyaret ederek Türk meslektaşlarıyla bilgi alışverişinde bulundu. Kadın doğum, genel cerrahi, dahiliye, diyetisyenlik gibi dallarda uzman olan Hintli hekim grubu Balcalı Hastanesi'nde yer alan poliklinik, servis, radyolojik tıbbi cihaz ve ameliyathane gibi bölümlerde inceleme yaptı.

GELİŞMELERİ GÖRDÜLER
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Fizik Tedavi Bölümü'nden Prof. Dr. Rengin Güzel, Pataloji Bölümü'nden Prof. Dr. Aysun Uğuz ve Göz Hastalıkları Bölümü'nden Prof. Dr. Gül Hanım Hacıyakupoğulları'nın eşlik ettiği Hintli hekimler Balcalı Hastanesi'nin tıp alanında geldiği noktayı büyük bir titizlikle inceledi ve tıbbi alandaki gelişmeleri yakından takip etme imkanı buldu.

ÇOK ÖNEMLİ
Ziyaret hakkında bilgi veren Balcalı Hastanesi Fizik Tedavi Bölümü'nden Prof. Dr. Rengin Güzel hekimler arası mesleki değişim programlarının son derece önemli olduğuna dikkat çekerek, böylelikle dünyanın herhangi bir kliniğinde ne gibi tıbbi gelişmeler oluyor ya da nasıl tedavi yöntemleri uygulanıyor yerinde görmenin mümkün olduğunun altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hintli doktorlar Balcalı'yı gezdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN