Atabey İskender Adanalılara döneri sevdirdi

Giriş Tarihi: 30.10.2014
Atabey İskender Adanalılara döneri sevdirdi
Adana'da 1990 yılında faaliyet geçen, Ahmet Altunkaynak'ın kuruculuğunu yaptığı, daha sonra ise oğlu Aziz Altunkaynak'ın işletme sahipliği yaptığı Atabey İskender, döneri Adanalılara sevdirmeyi başardı. Atabey İskender, 22 yıldır kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi, etinden tereyağına kadar her şeyin özel olarak hazırlandığı bir yer. Aziz Altunkaynak, kebap şehri Adana'ya iskenderi sevdirmenin, istikrarı sağlamanın çok zor olduğunu söylüyor.

TEREYAĞI TRABZON'DAN

Atabey İskender'in bu istikrarını, belli bir kaliteye, fiyat politikasına bağlayan Aziz Altunkaynak, iskenderin sadece etten ibaret olmadığını dile getirirken, tava yoğurdunu Bursa'dan, tereyağını ise Trabzon'dan özel olarak getirdiklerini ve bunların bir bütün olduğunu, ancak bu şekilde Bursa İskender'in ortaya çıktığını belirtiyor.

NAR GİBİ PİŞİRİM

Artık birçok yerde hazır dönerlerin İskender olarak servis edildiğini beliten Aziz Altunkaynak kendi bünyelerinde etleri hazırladığını ve meşe kömüründe adeta nar gibi pişirim yaptıklarını söylüyor. Altunkaynak şu önerilerde bulunuyor "Önerimiz kendinizi evinizde hissedeceğiniz Seyhan Belediyesi'nin sağlığa uygun ve güvenilir gıda satan iş yerlerine verdiği Çağdaş İşletme Projesi belgesine sahip Atabey İskender'de bu lezzeti tatmanız… "
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atabey İskender Adanalılara döneri sevdirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN