Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnternette tanışıp evlendi bütün parasını kaptırdı

İnternette tanışıp evlendi bütün parasını kaptırdı

İnternetten tanıştığı kadının kendisini soyup soğana çevirdiğini öne süren yaşlı adam, "Başıma gelenler herkese ibret olsun. Sakın ola internetten evlenmeyin" dedi

Adana'da internetten tanıştığı 26 yaşındaki Oya Çamlıtepe (Özkartal) ile resmi nikahla evlenen inşaat ustası Zekeriye Özkartal (47), kendisini dolandıran ve terk edip İzmir'e yerleşen eşinden boşanmak istiyor. Zekeriye Özkartal, "Evlendikten sonra benden 3 bin lira aldı. Daha sonra İzmir'e annesinin yanına gitti. Yanına gittim ama bütün paraları aldı. Beş parasız kaldım. İzmir'de otogarda yattım. Annem biletimi almasa gelemeyecektim. Boşanmak istiyorum, ama kendisi yanaşmıyor" dedi.

EVLENDİ, İZMİR'E GİTTİ

Başından geçen 2 evlilikten üç çocuğu olan Zekeriya Özkartal, internetteki arkadaşlık sitesinde Oya Çamlıtepe ile tanıştı. Kısa sürede birbirine ısınan çift yaş farkına rağmen evlenmeye karar verdi. Adana'ya gelen Oya, sevdiğini söylediği adamla resmi nikahla evlendi. 2 gün sonra İzmir'e annesinin yanına gideceğini söyleyen Oya, eşinden 3 bin lira aldı ve yola çıktı. Bir hafta sonra Oya Özkartal, eşine, "Ben dönmeyeceğim. Sen buraya gel. Bir işe gir çalış" dedi.

BOŞANMAYA YANAŞMIYOR

Aşk uğruya yollara düşen yaşlı adam İzmir'de inşaatlarda çalışmaya başladı. Kazandığı parayı karısına veren Zekeriya Özkartal, "Beni soyup soğana çevirdiler. Onların yanında kalamazdım. Kaçtım. Ancak beş parasız olduğum için Adana'ya dönemedim. Biletimi annem aldı. Bu kadınla tanıştığım güne lanet olsun. Boşanmak istiyorum ama yanaşmıyor. Başıma gelen herkese ibret olsun. Kimse internet sitesinden, evlilik programlarından evlenmeye kalkışmasın" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnternette tanışıp evlendi bütün parasını kaptırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN