Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kozarena 2 yıl içinde bitecek

Giriş Tarihi: 5.11.2014
Kozarena 2 yıl içinde bitecek
Valisi Mustafa Büyük, kentin 33 bin kişi kapasiteli UEFA standartlarında çok kapsamlı Kozarena Stadı'na kavuşacağını söyledi. Vali Büyük, Yüreğir ilçesinde yapımı tamamlanan Yüreğir Gençlik Merkezi, Sarıçam ilçesinde yapımı süren 33 bin kişi kapasiteli stat ile Çukurova ilçesinde bulunan çok kapsamlı atletizm pistinde incelemelerde bulundu.

TEMEL BETONLARI ATILACAK

Yapımı süren stat ile ilgili kentte çeşitli yorumların yapıldığına dikkat çeken Vali Büyük, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi'den üç tesis ile ilgili bilgi aldı. Vali Büyük, "Stadın bir yıl önce başlayan ihale sürecindeki bazı aksamalar sebebiyle gecikmeler olsa da, şu anda normal rayına oturmuş durumda. Bu hafta içinde temel betonları atılacak" dedi.

GENÇLER SPOR YAPACAK
"Son dönemlerde yapılan statlar içinde en son ve en güzel projelerden birisi olacak"
diye Vali Büyük, "Tribün altında 30-40 civarında değişik branşlarda sporcuların yararlanacağı spor salonları bulunacak. Ayrıca, 2 katlı açık ve kapalı otoparkı ile çağdaş tesis olacak. Adana 2 yıl içinde 33 bin kişi kapasiteli UEFA standartlarında çok kapsamlı stada kavuşacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kozarena 2 yıl içinde bitecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN