İskenderun rüzgarı Ankara'yı salladı

Giriş Tarihi: 6.11.2014
İskenderun rüzgarı Ankara'yı salladı

Ankara'da 3'üncüsü düzenlenen Tanıtım Günleri'nde, İskenderun çok yönlü olarak tanıtıldı. Belediye Başkanı Seyfi Dingil etkinliğe katılan ziyaretçilerle bire bir ilgilendi

Bu yıl Ankara'da 3'üncüsü düzenlenen Tanıtım Günleri'nde İskenderun rüzgarı esti. Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ve Belediye Başkanı Seyfi Dingil'in de katıldığı tanıtım günlerinde İskenderun her yönüyle ziyaretçilere anlatıldı. Sosyal ve kültürel değerlerin sergilendiği ve ziyaret edenlerin farklı kültürlerle buluşma fırsatı bulduğu tanıtım günlerinde yoğun ziyaretçi akımına uğrayan İskenderun standı katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

KÜNEFE İKRAM EDİLDİ

Bakanlar, milletvekilleri, bürokratlar, ünlüler ve işadamları başta olmak üzere Hatay'ı merak eden vatandaşlar tarafından ziyaret edilen İskenderun standını, gurbette yaşayan İskenderunlularda bir an olsun boş bırakmadı. Standı ziyaret edenlere meşhur künefe ikram edilirken ziyaretçiler İskenderun hakkında bilgilendirildi. Başkan Seyfi Dingil, konuklarla yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti, İskenderun'un ve Hatay'ın tüm özelliklerini davetlilere anlattı.

HERKESE KAPIMIZ AÇIK
İskenderun'un Türkiye'nin parlayan bir yıldızı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Tanıtım günlerinde Ankara'daki Hataylı hemşerilerimizle olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye'de yaşayan insanlarımızı İskenderun'a davet ediyoruz. Gelsinler doğasıya, deniziyle, iklimi ile insanı ile İskenderun'u görsünler. Herkese kapımız açık. Bizler de gece gündüz demeden çalışarak İskenderun'u hak ettiği yere getirebilmek için büyük bir çaba içerisindeyiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İskenderun rüzgarı Ankara'yı salladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN