Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cuma'nın katilleri hâlâ bulunamadı

Kaybolduktan 40 gün sonra annesi tarafından cesedi bulunan Cuma'nın katilleri hâlâ dışarıda

Giriş Tarihi: 7.11.2014
Cuma'nın katilleri hâlâ bulunamadı
'ta 2 yıl önce Türkoğlu ilçesi Kırmakaya köyünde okuldan geldikten sonra evlerinin önünde oynarken kaybolan ve 40 gün sonra annesi tarafından cesedi bulunan ve üzerinde kaybolduğu gün giydiği kazağı olan 13 yaşındaki Cuma Coşkun'un katil ya da katilleri hâlâ bulunamadı. Oğlunu öldürmek suçundan yargılanan ve 7 ay sonra beraat eden anne Ayşe Coşkun ve baba Tahsin Coşkun, gerçek katilin bulunmasını istiyor.

RÜYAMDA GÖRDÜM

Kahramanmaraş 1. Ağır Ceza Mahkemesinde tutuksuz olarak yargılanan anne Ayşe Coşkun her defasında suçsuz olduğunu söyledi. Anne Coşkun, oğlunun ceset parçalarına ulaşmadan bir gün önce onu rüyasında gördüğünü ve "Rüyamda oğlum bana, 'Anne çalılıkların ordayım. Bağlıyım gelemiyorum. Kuşlar ve baykuşlar ötüyor' dedi. Ben de cesedini buldum" diye savunma yapmıştı.

JANDARMA KATİLİ BULSUN
SABAH Güney'e konuşan baba Tahsin Coşkun, "Çocuğumun katilerini bulmak jandarmanın görevidir. Asıl katiller ve onları bilenlerin eşim hakkında ortaya attıkları yalanlar mahkemede ortaya çıktı. Evlat acısı çektiğimiz yetmiyormuş gibi bir de eşim evlat katili damgası yedi. Adalet her şeyi ortaya çıkardı. Şimdi jandarmanın görevi oğlumun asıl katillerini bulup ortaya çıkarmaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cuma'nın katilleri hâlâ bulunamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN