Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Şinasi Efendi Caddesi karanlıktan kurtuldu

Giriş Tarihi: 7.11.2014
Geçtiğimiz günlerde Şinasi Efendi Caddesi'nde yanmayan armatürler ile ilgili okurumuzun şikâyetini köşeme taşımıştım. Bu konuda Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş bir açıklama yaptı ve arızanın giderildiğini söyledi. Yapılan açıklamada, "Sorumluluk alanımızda bulunan sokak ve cadde aydınlatmalarına yönelik planlı ve periyodik bakımlar yürütülmektedir. Bu çalışmalar esnasında tespit edilen arızalı armatürlerin tamamı faal duruma getirilmektedir. Tarafımıza ulaşan münferit arızalar bu bakımlar esnasında giderilmektedir. Geniş kapsamlı aydınlatma arızalarına ise aynı gün içerisinde müdahale edilmektedir. Şinasi Efendi Caddesi'nde sorumluluğumuzda bulunan aydınlatma ekipmanlarının bakımları yapılmış olup, tespit edilen yanmayan armatürler yanar duruma getirilmiştir. Müşterilerimizin, münferit oluşan bu tür arızaları Alo 186 Çağrı Merkezimize zamanında bildirmelerinin önemini hatırlatırız" denildi. Duyarlı yaklaşımları nedeniyle biz de yöneticilere teşekkür ederiz.

OKUL YOLU ÇAMUR İÇİNDE
Adana'dan bir yol şikâyeti aldım. Okurumuz 200 metrelik yol yüzünden tüm öğrencilerin çamura battığını belirterek, "Balcalı istikametine giderken ATO Anadolu Lisesi bulunuyor. Ben burada öğrencisi bulunan bir veliyim. Okula giden bozuk bir yol var. 200 metreyi geçmez. Ama bozuk olduğu için berbat durumda. Yağmur yağmasın diye dua ediyoruz. Çocuklarımız geçemiyor. Geçtiği anda ise çamur içinde kalıyor. Yolun yapılmasını istiyoruz" dedi.

GÜLMECE
Küçük Temel dedesine sormuş: "Dede, sen evlenurken nenemden elektrik aldun mi?" "Bizum zamanımuzda elektrik yokti." "Nasii?" "Gaz lambasi var idi. Gaza geldum evlendum."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Şinasi Efendi Caddesi karanlıktan kurtuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN