Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Pide ekmek fırınlarında iki farklı fiyat uygulamas

Giriş Tarihi: 11.11.2014
Adana'dan bir şikayet aldım. Okurumuz fırınlardan özellikle pide ekmeği yapan fırınlardan şikayetini dile getirdi. Diyor ki; "Turgut Özal Bulvarı'nda oturuyorum. Pide fırınlarında bir şey dikkatimi çekti. Normal pide ekmeğin fiyatı 75 kuruş. Bildiğim kadarıyla pide ekmeğin üzerine susam konulduğu zaman 90 kuruşa satılıyor. Ama bazı fırınlar susam koymadıkları ekmeği de 90 kuruşa satıyor. Ben bir iki defa baktım. Kontroller yapıldığı zaman susamsız ekmeğin fiyatı ucuzluyor. Ama denetim olmadığı zamanlarda fiyatı artıyor." Okurumuzun şikayetini köşeme taşıdım. Bu konuda yapılacak cevap açıklamalarına da burada yer vereceğiz. İlgililerin bilgisi olsun.

KÖPRÜ AYDINLATMALARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA
Geçtiğimiz günlerde Adana'da köprü üstlerinin karanlık olduğunu köşemizde yayınlamıştık. Bu konuda bir açıkla geldi. Yapılan açıklamada, "Haberinize konu olan Girne Köprüsü'nün aydınlatmaları ekiplerimiz tarafından kontrol edilmiş ve herhangi bir sorunun olmadığı tespit edilmiştir. Regülatör Köprüsü'nün aydınlatmaları mevzuat gereğince sorumluluk alanımız dışında olup, Taşköprü'nün ise tarihi yapı olması sebebiyle aydınlatma planlamaları Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından değerlendirilmektedir" denildi. Biz de köşemize gösterdiğiniz ilgi nedeniyle Toroslar EDAŞ yöneticilerine teşekkür ederiz.

GÜLMECE
Temel'in atı dünyanın en hızlı koşan atı olmasına karşı her yarışta ikinci geliyormuş. Temel'e sormuşlar neden, diye. "Fotofinişte poz veriy, purun farkiyle hep ikinci olayi" diye dert yanmış.

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Pide ekmek fırınlarında iki farklı fiyat uygulamas
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN