Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Reel sektöre kulak verildi

Giriş Tarihi: 11.11.2014
Reel sektöre kulak verildi

GTO Başkanı Eyüp Bartık, "Öncelikli Dönüşüm Programı Eylem Planı"nda reel sektörün sorunlarının dikkate alındığını belirtti

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Eyüp Bartık, ekonomide dönüşüm planında reel sektörün sesine kulak verildiğini, planın ekonominin istediği yapısal değişikliğe yanıt verir nitelikte olduğunu söyledi. Bartık, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı planla ilgili bundan sonraki adımın hep birlikte bu eylemi hayata geçirmek olduğunu söyledi.

BAŞBAKAN'DAN DOĞRU ÇÖZÜM
Reel sektör olarak uzun süredirdile getirdikleri şeylerin artık bir eylem planı olarak önlerinde olduğunu belirten Bartık, "Sayın Davutoğlu'nun açıklamış olduğu eylem planı ekonomimizin yapısal değişim ihtiyacına doğru cevabı verir niteliktedir. Reel sektörün verimliliğini artırabilmesini, katma değer üretebilmesini ve rekabet gücünü artırabilmesini sağlayacaktır. Bu plan gösteriyor ki Türkiye yeni başarılara gebe. Bu yeni başarıların can bulabilmesi için bizim de dileğimiz Sayın Başbakanın da ifade ettiği gibi planların temenni düzeyinde kalmaması" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Reel sektöre kulak verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN