Yeni Oda Başkanı Erdal Kanbur oldu

Giriş Tarihi: 14.11.2014
Yeni Oda Başkanı Erdal Kanbur oldu

Gençlerin önünü açmak için köşesine çekilmeye karar veren Kahramanmaraş Lokantacılar Kebapçılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali Fidan, görevini Erdal Kanbur'a bıraktı

Kahramanmaraş Lokantacılar Kebapçılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası'nın yeni başkanı Erdal Kanbur oldu. Oda başkanlığını 14 yıldır sürdüren ünlü lokantaustası Mehmet Ali Fidan, gençlerin önünü açmak amacıyla görevini mütevazı bir törenle yönetiminde bulunan MADO Yönetim Kurulu üyesi Erdal Kanbur'a bıraktı.

YILLARIN TECRÜBESİ

MADO Sarayı'nda gerçekleştirilen törene katılan Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Kuybu, kendilerine yol gösteren Mehmet Ali Fidan'a teşekkür ederek, "Mehmet Ali ağabeyimizin bizlere büyük desteği oldu. Bundan sonra bir yine birlik beraberliğimiz devam edecek. Fidan'ın gitmesine üzüldük, ancak görevini bıraktığı Erdal Kanbur'u teşkilatımıza kazandırdığı için teşekkür ediyoruz" dedi.

ŞEREFLE YAPTI
Başkan Erdal Kanbur, işinden ailesinden fedakarlıkta bulunarak yıllarca odaya hizmet veren Fidan'a teşekkür ederek şunları kaydetti: Bugüne kadar görev yaptığınız süre içerisinde oda başkanlığı görevini en iyi şekilde şekilde yerine getirdiniz. Sizin gibi bir ağabeyimizden bu görevi almak benim için onurdur. Bundan sonra görevi sizlere yakışın biçimde sürdürmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Oda Başkanı Erdal Kanbur oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN