Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Dilberler Sekisi'nin kötü görüntüsü ortadan kalktı

Giriş Tarihi: 19.11.2014
Melih ABİ: Dilberler Sekisi'nin kötü görüntüsü ortadan kalktı
Geçtiğimiz günlerde Dilberler Sekisi ile ilgili bir okurumuzun kötü görüntü ile ilgili şikayetini köşeme taşımıştım. Okurumuz; "Geçtiğimiz günlerde misafirim geldi. Biz de Dilberler Sekisi'ne gidelim dedik. O kadar kirliydi ki. Misafirime mahcup oldum. İnsanlar burayı temiz kullanmayabilir ama temizlenmesi lazım. Temizlenmeyince ortaya böyle çirkin görüntüler çıkıyor" demişti. Dün bizi Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilgilileri aradı. Dilberler Sekisi'nin çöplükten arındırıldığını söyledi. Köşemize gösterdikleri ilgi nedeniyle Başkan Hüseyin Sözlü ve ekibine biz de teşekkür ediyoruz.

DERSLER BOŞ GEÇMESİN
Adana'dan bir eğitim sorunu aldım. Okurumuz Çukurova ilçesinden Kasım Ethem, "Çukurova ilçesinde oturuyorum. Haliyle burada okuyan öğrencim var. İlköğretim okulunda. Ama derslerinin çoğunun boş geçtiğini söylüyor. Yazılılar başladı, hepsi de sınavlara hazırlanıyor. Dersler boy geçerse nasıl başarılı olacaklar? Bu konuda önlem alınmasını ve derslerin boş geçmemesini istiyorum" dedi.

GÜLMECE
Temel binanın altıncı katından düşmüştü. Hemen etrafını bir kalabalık sardı. Yoldan geçen biri kalabalığı yardı ve yaralı Temel'e sordu: "Ne oldu?" Temel zorlukla cevap verdi: "Vallahi bilmiyorum, ben de şimdi geldim."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Dilberler Sekisi'nin kötü görüntüsü ortadan kalktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN