Gülen gözler

Giriş Tarihi: 21.11.2014
Gülen gözler

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Pony Club etkinliğinde çocuklarla buluştu, onlarla oyunlar oynadı, çocukluğunu yaşadı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde binicilik kursu açarak ata sporumuz biniciliği geliştireceklerini söyledi. Erkoç, Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Jokey Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği Pony Club etkinliğine katılarak çocukların sevincine ortak oldu. Atatürk Parkı Orkide Düğün Salonu yanında gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Başkan Erkoç, Türkiye Jokey Kulübü yetkililerine teşekkür etti.

ÇOCUKLAR ATLARI TANIDI
Amacına uygun bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Başkan Erkoç, "Türkiye Jokey Kulübü ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz bu aktivitede çocuklarımız hem atları yakından tanıma fırsatı buldular hem de at binme zevkine eriştiler. Katılımın yoğun olması bize bir mesaj verdi. Arslanbey mesire alanımızda Midilli atlarımız var. Buradan hareketle Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğümüz bünyesinde binicilik kursu açarak, Türkiye Jokey Kulübü'nün de katkı ve destekleriyle şehrimizde ata sporumuz olan biniciliğin yaygınlaşması için gayret edeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen gözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN