Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Marina Port'a destek çağrısı

Giriş Tarihi: 22.11.2014
Marina Port'a destek çağrısı
Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Sefa Noyaner, ayda ortalama 160 bin yerli ve yabancı misafirin kente gelmesine sağlayacak olan Marina Port projesinin gerçekleşmesi için start verdiklerini açıklayarak, "Bu projeyi siyaset üstü bir proje olarak görüyoruz. Projenin hayata geçmesi için tüm Adana'yı desteğe çağırıyoruz" dedi.

ÇEKİM MERKEZİ OLACAK
Her hafta sonu Adana'dan 5 bin aracın Mersin Marina'ya gittiğine dikkat çeken Noyaner, Marina Port'un gerçekleşmesiyle Adana'nın çekim merkezi haline geleceğini vurguladı. İtalya'daki Como Gölü'nün su sporlarında dünyaca ünlü bir merkez olduğunu anımsatan Noyaner, Seyhan Baraj Gölü'nün Como Gölü'nden 3 kat daha büyük olduğun söyledi.

SİYASET ÜSTÜ BİR PROJE

Adana'nın üzerindeki ölü toprağın kaldırılması gerektiğini ifade eden Noyaner, "Adana'da birlik ve beraberlik içerisinde olma zamanı geldi. Yerel yönetimlerle, çeşitli sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri projeye destek olacaklarını bildirdi. Bu projeyi siyaset üstü bir proje olarak görüyoruz. Projenin hayata geçmesi için tüm Adana'yı desteğe çağırıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Marina Port'a destek çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN