Savaş çok duygulandı

5 Ocak Gazetesi imtiyaz sahibi Savaş Çokduygulu oğlu Barış'ı, Kasapoğlu ailesinin güzel kızı Damla ile evlendirdi. 11 şahitli düğüne adeta ünlü yağdı

Giriş Tarihi: 26.11.2014
Savaş çok duygulandı
'da Sheraton Oteli muhteşem bir düğüne ev sahipliği yaptı. Kasapoğlu ve Çokduygulu ailelerinin dünür olduğu gecede Damla-Barış Çokduygulu çifti evliler kervanına katıldı. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü düğünde davetlilerle tek tek ilgilenerek mükemmel bir ev sahipliği yapan Serpil Tözün- Savaş Çokduygulu ile Gülşen- Gökalp Kasapoğlu çiftinin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Oğlunu evlendirmenin gururunu yaşayan 5 Ocak Gazetesi imtiyaz sahibi Savaş Çokduygulu, çok duygulandığını da ifade etmekten kaçınmadı.

NİKAHI SÖZLÜ KIYDI

Yılın düğününe adeta ünlü yağdı. Adana Valisi Mustafa Büyük, Adana'da valilik yapmış olan Diyarbakır Valisi Cahit Kıraç, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, emekli vali Naci Parmaksız, eski Orman Bakanı Halit Dağlı, eski TÜSİAD Başkanı ve Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Sabancı, iş adamları Şevki Adalı, Bülent Özülkü, SABAH Yazarı Yavuz Donat ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in şahitlik yaptığı düğünde Damla-Barış çiftinin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü kıydı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Sözlü, "Bu kadar ünlünün tanıklık yaptığı düğünde nikah kıymak çok heyecanlı" derken, evlilik cüzdanını vermek üzere davet edilen SABAH Yazarı Yavuz Donat, bu görevi Fatih Terim ile birlikte yapmak istediğini belirterek, "Damada bir önerim var. Evliliğinin uzun ömürlü olması için itaat et rahat et" dedi. Öneri alkışlarla karşılandı. Adana'nın iş, spor, sanat, siyaset ve medya dünyasının en önemli isimlerinin bulunduğu düğün geç saatlere kadar sürdü. Damla-Barış Çokduygulu çifti, "Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan sevenlerimize teşekkür ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Savaş çok duygulandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN