Dingil: İskenderun projelerle değişecek

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hatay Valisi Ercan Topaca'ya hayata geçirilecek projeler hakkında brifing vererek, "Projelerimiz İskenderun'un çehresini değiştirecek" dedi

Giriş Tarihi: 27.11.2014
Dingil: İskenderun projelerle değişecek
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hatay Valisi Ercan Topaca'ya, yapmak istedikleri projeler hakkında kapsamlı bir brifing verdi. Arge Etüd ve Proje birimindeki brifingde Başkan Dingil, İskenderun'un birçok ilden büyük bir şehir olduğunu ifade etti. Göreve geldiklerinden bu yana gece gündüz İskenderun'u ileriye nasıl götürebileceklerinin hesabını yaptıklarını kaydeden Başkan Dingil, "Projelerimizle İskenderun'un çehresi değişecek" dedi.

HALKI DİNLEDİK
Belediye Başkanı Seyfi Dingil şöyle devam etti: "Belediye çalışanları, teknik ekibimizle, meclis üyelerimizle kısa, orta ve uzun vadede yapılacak çalışmalarla ilgili projeler ortaya çıkardık. Yapılan durum tesbitinin ardından bu çalışmaları ilgili yerlere, Bakanlıklara, mercilere ilettik. Projelerimizin içerisinde sosyal anlamda çok önemli ve halkımızın talep ve istekleri doğrultusunda yapılmış çalışmalar var. Bizim tek hedefimiz halkımıza çağdaş, modern ve sosyal anlamda bir belediyecilik hizmeti sunmaktır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dingil: İskenderun projelerle değişecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN