Eski beldeler yakında yeniden canlanacak

Giriş Tarihi: 27.11.2014
Eski beldeler yakında yeniden canlanacak

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, mahalleye dönüşen beldelere yeni üniteler kazandırarak, buralarda hayatı canlandıracaklarını söyledi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçeyi eski beldelerle bütünleştireceklerini belirtti. Başkan Seyfi Dingil, Denizciler'deki hizmet binası konferans salonunda esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların istek ve ihtiyaçlarını dinleyen Seyfi Dingil, İskenderun'a bağlanarak, mahalle olan beldelerle bütünlük sağlanacağını kaydetti. Başkan Dingil, "Buralar, getireceğimiz yeni ünitelerle hareketlenecek ve cıvıl cıvıl olacak" dedi.

BÜTÇEYİ BEKLİYOR

Belediye meclisiyle uyum içinde çalışıldığını belirten Başkan Seyfi Dingil, "İlçemiz Akdeniz'in parlayan yıldızı olacak. Çok büyük projelerimiz var. Hemen hemen hepsi bitti. Çok yol kat ettik. Cuma günü Büyükşehir'in bütçesiyle bizim bütçemiz kabul edildikten sonra oturup ne yapabiliriz, nasıl ortak proje yapabiliriz buna bakacağız. İskenderun lehine ne varsa kabul edeceğim. Yeter ki İskenderun'un menfaatine olsun" diye konuştu.

ÇEVRE YOLU GEÇECEK
Eski beldelerin yeniden yapılandığını ve İskenderun'la bütünleştiğini kaydeden Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Bu beldelere, buraları hareketlendirecek yeni üniteler getiriyoruz. Beldeler cıvıl cıvıl olacak. Beldelerin arkasından çevre yolu geçireceğiz" dedi. Denizciler Kredi Kefalet Kooperatifi ve Denizciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Sönmez de esnafla bir araya gelen Başkan Seyfi Dingil'e teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski beldeler yakında yeniden canlanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN