Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova GİAD'dan iş zirvesine çıkarma

Giriş Tarihi: 6.12.2014
Çukurova GİAD'dan iş zirvesine çıkarma

Çukurova Genç İşadamları Derneği, iş dünyasının önde gelen isimlerini buluşturacak İş Zirvesi'ne 50 kişilik heyetle katılacak

Türkiye'nin ekonomi tabanlı en büyük STK'larından biri olan Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK), yılın en büyük iş zirvesine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. İş dünyasının önde gelen isimlerini buluşturacak ve katılımcılara yepyeni ufuklar açacak olan zirveye Çukurova Genç İşadamları Derneği 50 kişilik bir heyetle katılacak. 12-13 Aralık'ta Antalya'da gerçekleşecek zirvede Türkiye'nin dört bir yanından yüzlerce işadamı bir araya gelecek. Zirveye Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve Yönetim Kurulunun yanı sıra derneğe üye 35 işadamı da katılacak. Büyük buluşma için aylar öncesinden başlayan hazırlıklarda son aşamaya gelindi. Zirve için son derece zengin bir program hazırlandı.

YENİ UFUKLAR AÇACAK
TÜGİK Başkan Yardımcısı ve Çukurova GİAD Başkanı Sakarya, iş zirvesinin Türkiye ekonomisi için büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Zirvenin, katılımcılara yeni ufuklar açacağını kaydeden Sakarya, "Aynı zamanda ticari anlamda yeni kapılar aralamasını da arzu ediyoruz. Zira bu buluşmada ikili iş görüşmeleri, ticari anlaşmalar yapılacak, yeni ortaklıkların ilk adımı atılmış olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova GİAD'dan iş zirvesine çıkarma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN