Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklardan koruma sözü

Giriş Tarihi: 7.12.2014
Çocuklardan koruma sözü

Çukurova ilçesi Kurttepe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Nermin Topal Parkı, düzenlenen törenle açıldı

Çukurova Belediyesi ile Topal ailesinin birlikte yaptırdığı "Nermin Topal Parkı" düzenlenen törenle açıldı. Kurttepe Mahallesi Mithat Topal İlkokulu'nun arkasında bulunan parkın açılışı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, işadamı Mithat Topal ile eşi Nermin Topal birlikte yaptı. Açılıştan sonra törene katılan aileler çocukları ile parkta mutlu saatler geçirdi.

ÇOCUKLARDA İMZA
Yaklaşık 8 aydır görevde olduklarını ve Çukurova'yı güzel günler beklediğini belirten Belediye Başkanı Soner Çetin, parkları artık çocuklara emanet edeceklerini ve bunun için de çocuklarla sözleşme imzalayacaklarını kaydetti. Çetin, "Bugün burada bunu gerçekleştiriyoruz. Her çocuğumuz parkı koruyacağına dair imza atıyor. Bunu Türkiye'de ilk biz gerçekleştiriyoruz" dedi.

ÇEVREYE DUYARLI
Adını taşıyan parkın açılışını yapmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu dile getiren Nermin Topal, "Ben çevreye duyarlı gençler yetiştirdim. İnanıyorum ki bu gençlerde çevreye duyarlı çocuklar yetiştirecek. Buna da yürekten inanıyorum" dedi. Nermin Topal, bu tür faaliyetlere devam edeceğini belirterek, "Böylece yaşadığımız kent örnek bir şehir haline gelir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklardan koruma sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN