Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çelikcan'ın ev ziyaretleri sürüyor

Belediye Başkanı Çelikcan "Kapısı çalınmamış ev, gönlü kazanılmamış Yüreğirli kalmayacak" sloganıyla evleri geziyor

Giriş Tarihi: 9.12.2014
Başkan Çelikcan'ın ev ziyaretleri sürüyor
Her zaman halkla iç içe olmaya çalışan Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğirlileri yalnız bırakmıyor. Kapısı çalınmamış ev, gönlü kazanılmamış kimseyi bırakmamayı hedefleyen Başkan Çelikcan, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer ve Kadın Kolları Başkanı Emine Yıldırım ile birlikte Yavuzlar ve Akıncılar mahallelerinde ev ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerde mahalle sakinleri de Başkan Çelikcan ile sohbet ederek talep ve şikayetlerini iletti.

BAKIMSIZ EV ONARILDI

Başkan Çelikcan, Yavuzlar Mahallesi'nde göz tansiyonu nedeniyle 8 yıldır gözleri görmeyen ve aynı zamanda astım hastası olan Sabahat Akan ve ailesini ziyaret etti. Bakımsız bir evde zor şartlarda yaşam mücadelesi veren aileye moral olan Başkan Çelikcan, kışın çatısı akan, aşırı derecede rutubetli olan, yazın ise sıcaktan oturulamayan evin bakım ve tadilatını yaptırdı. Ziyarette aile fertleriyle sohbet eden Başkan Çelikcan çeşitli hediyeler takdim etti.

MELEK'E BABA ŞEFKATİ
Başkan Çelikcan Akıncılar Mahallesi'nde ise 4 yıl önce eşini kanser hastalığından kaybeden Meliha Şen'i ziyaret etti. 6 yaşındayken yetim kalan kızının babasını hiç hatırlamadığını belirten Meliha Şen, baba şefkatine ihtiyacı olan kızının ziyaretten çok mutlu olduğunu söyledi. Başkan Çelikcan küçük Melek'e çeşitli hediyeler takdim etti. Yeni kıyafetler ve istediği ayakkabıya kavuşan Melek'in mutluluğu gözlerine yansıdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çelikcan'ın ev ziyaretleri sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN