Başkan Öztürk'ten teşekkür yemeği

Giriş Tarihi: 10.12.2014
Başkan Öztürk'ten teşekkür yemeği
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Adana Büyükşehir Belediye Meclisi üyelerine 2015 yılı ilçe belediye bütçelerinin onaylanması nedeniyle teşekkür yemeği verdi. ATOSEV'de gerçekleşen buluşmaya AK Parti, CHP, MHP meclis üyeleri ile birlikte Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çalışkan ile Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ da katıldı.

SÖZÜMÜ TUTTUM

Konuklarına kapıda karşılayan Başkan Öztürk, "Geçen ay gerçekten Büyükşehir Belediyesi meclisimiz yoğun bir dönem geçirdi. Yapılan görüşmelerin ardından ilçe belediyelerimizin bütçeleri onaylandı. Ben de o zaman verdiğimiz sözü yerine getirdim. Davetime katılan tüm meclis üyelerime teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

GELENEKSEL HALE GELECEK
Adana ve Ceyhan için çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Alemdar Öztürk, "Yemeğimiz birlik ve beraberlik çatısı altında geçti. Oldukça hareketli geçen meclisin ardından stres attık, moral bulduk" dedi. İlerleyen saatlere kadar süren yemekte hep bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Öztürk, bu yemeği geleneksel hale getirecekleri sözünü verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Öztürk'ten teşekkür yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN