Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meydan Caddesi'ne iki başkanlı açılış

Giriş Tarihi: 10.12.2014
Meydan Caddesi'ne iki başkanlı açılış

Meydan Caddesi'nde vatandaşı çileden çıkaran yol problemi yaklaşık 5 ay sonra çözüldü. Yeniden düzenlenen cadde iki başkanın katıldığı törenle hizmete açıldı

SABAH Güney'in manşetine taşıdığı Meydan Caddesi'ndeki yol sorunu yaklaşık 5 ay gecikmenin ardından sona erdi. Caddenin yeniden düzenlemesinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar kurdela keserken, Başkan Sözlü, gecikmenin gerekçesini, "Yasaların ya da fiziki şartların bize dayattığı hakikatlar var" diye açıkladı.

ZORUNLU SÜREÇ

Adana'da 30 Mart seçimlerinden sonra yeni bir dönemin başladağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Biz Adana'nın her yerinde var olmak istiyoruz. Sizlere hizmet etmek bizim için şereftir, bahtiyarlıktır. Ancak yasal sürelerden kaynaklı bazen sıkıntılar oluyor. İhale açıyoruz bir firma şikayet edince yine gecikme oluyor. Ancak sonuçta sizlere hizmeti getiriyoruz" dedi.

BİRLİKTE ÇALIŞMA
Meydan Caddesi'nin geçtiği bölgenin kendisi için çok özel olduğunu vurgulayan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise, "Yeşilyuva 744 Sokak'ta oturdum. Bu pırasa tarlasında az top oynamadım. 30 Mart'tan sonra gerçekten yeni bir dönem başladı. Görüyorsunuz birlikte çalışıyoruz. Seyhan ya da Büyükşehir diye ayırım bitti. Birlikte çalışma başladı" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meydan Caddesi'ne iki başkanlı açılış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN