İnsan odaklı belediyecilik

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, her zaman halkın içerisinde olduklarını belirterek insan odaklı belediyecilik yaptıklarını söyledis

Giriş Tarihi: 11.12.2014
İnsan odaklı belediyecilik
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti'nin Arsuz ve Belen kongreleri ile İskenderun'dan kutsal topraklara umre için giden vatandaşları uğurlama törenine katıldı. AK Parti Arsuz ilçe kongresinde konuşan Dingil, "Son Büyükşehir Yasası ile Arsuz ilçe oldu. Arsuz turizm açısından önemli. Yüzölçümü olarak da Türkiye'nin en büyük ilçeleri arasına girmiştir. Arsuz Belediyesi yeni kuruldu. Bizler her zaman sizlerin yanındayız. Gerek araç gerekse hizmet açısından elimizden geldiğince Arsuz Belediyesi'nin ve halkının yanındayız" dedi.

İYİ DİYALOG HALİNDEYİZ
Partisinin Belen kongresine de katılan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçe belediyeleri ile her zaman diyalog halinde olduklarını belirterek, "Bizlerin tek bir amacı var. O da halkımızın hak ettiği hizmeti almasıdır. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. Kimseyi ayırt etmeden her bölgeye hizmet götürme telaşı içerindeyiz" şeklinde konuştu.

UMREYE GİDENLER UĞURLANDI
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil son olarak kutsal topraklara gidecek olan vatandaşları uğurladı. Umreye giden vatandaşların ve onları uğurlamaya gelen ailelerin heyecanına ortak olan Başkan Seyfi Dingil, "Allah niyetinizi kabul eylesin" diyerek otobüse kadar eşlik etti. Başkan Seyfi Dingil, umreye giden vatandaşlara yönelik yaptığı konuşmada, "Allah'ın Resul'ünün bulunduğu mübarek yerlere gidiyorsunuz. Bu yolculuk sabır yolculuğudur" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnsan odaklı belediyecilik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN