Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Havalar soğudu veliler tedirgin oldu

Giriş Tarihi: 12.12.2014
Havalar artık iyice soğudu. Karakış geldi kapıya dayandı ya ısınma sorunları Ortaya çıkmaya başladı. Adana'dan öğrenci velisi bir okurum aradı. Sınıfların soğuk olduğu konusunda uyarıda bulundu. Her okulda değil belki ama kliması olmayan sınıflar varmış. Okurumuz, "Sungurbey Anadolu Lisesi'nde çocuğum okuyor. Klimalar çalışmayınca çocuklar üşüyor. Sınıfta kaban giyerek ders dinliyorlar. Klimalar gaz kaçırdığı için çalışmıyormuş. Sorun bir an önce giderilirse iyi olur aksi halde çocuklarımız hasta olacak." Şikayet böyle, umarım gereken yapılır.

KÜÇÜKSAAT HALA BAKIMDA!..
Geçtiğimiz günlerde bir okurumuzun bakıma alınan tarihi Küçüksaat ile ilgili şikayetini köşeme taşımıştım. Yolu oradan geçen okurumuz yazmış. Diyor ki: "Neredeyse 15 gün önce gittiğimde "Küçüksaat bakımda" yazısı vardı. Aradan onca gün geçti hala bakımda deniyor. Nasıl bir bakımmış bu? Parçası uzaydan mı geliyor. İş Bankası yetkililerini duyarlı olmaya davet ediyorum" Ben sorunu bir kez daha yazdım. Umarım saatin onarıldığı yazısını bu köşeden okursunuz.

GÜLMECE

Her gün Temel sabah erkenden Dursun'un evine gidiyormuş ve "Soğuk çay var mı?" diyormuş. Dursun da "yok" diyormuş. Bu bir kaç gün sürmüş. Dursun bir gün merak edip soğuk çay hazırlamış. Temel gene gelmiş. "Soğuk çay var mı?" demiş. Dursun da var demiş. Temel de "iyi ısıt da içelim" demiş.

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Havalar soğudu veliler tedirgin oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN