Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rusya'nın altyapısını Gaziantep inşa edecek

Giriş Tarihi: 14.12.2014
Rusya'nın altyapısını Gaziantep inşa edecek
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Eyüp Bartık, Gaziantep'in Suriye, Irak ve İran pazarlarının yanı sıra önümüzdeki dönemde Rusya'da da etkili olacağını söyledi. Bartık, Gaziantepli müteşebbislerin yenilikçi yapıları nedeniyle yeni işlere hemen uyum sağladıklarına dikkat çekerek özellikle Rusya'da alt yapı çalışmalarında Gaziantepli yatırımcıların etkin olacağını belirtti.

UYUMLU YAPI
Belçika'nın Ankara Büyükelçisi Mark TrenteseauGTO'yu ziyaret ederek Başkan Bartık ile Türkiye ve Gaziantep ekonomisinin gelecek vizyonu hakkında görüş alışverişinde bulundu. Büyükelçi Trenteseau'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren GTO Başkanı Bartık, ticareti iyi bilen ve Avrupa'nın en büyük limanlarından birine sahip olduğunu Belçika ile Gaziantep endüstrisinin uyumlu bir yapıda olduğunu ve ticari işbirliklerine hazır olduğunu söyledi.

İRAN'A BİZ GİDERİZ
Gaziantep'in ekonomik yapısı ve gelecek vizyonu hakkında bilgiler aktaran Bartık, "Firmalarımızın esnek yapısı ve çalışkanlığı farklı ve yeni sektörlere adaptasyonunu kolaylaştırıyor. Kritik pazarlara oldukça yakınız. Irak ve Suriye pazarı Gaziantep'in olacak, İran'da kapı aralanınca ilk giren biz olacağız. Rusya'nın bütün altyapısında Gaziantepli yatırımcıların izini göreceksiniz. Rusya'nın altyapısını biz inşa edeceğiz. Gaziantep çok önemli bir lokasyonda. Belçikalı yatırımcıları buraya davet ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rusya'nın altyapısını Gaziantep inşa edecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN