Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Salonlarının yakılması çalışmaya engel olmadı

Hakkari'de IŞİD bahane edilerek düzenlenen gösterilerde antrenman salonları yakılan sporcular, Adana'da kamp yapıyor

Giriş Tarihi: 15.12.2014
Salonlarının yakılması çalışmaya engel olmadı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, 6-7 Ekim'de IŞİD bahanesiyle düzenlenen gösterilerde antrenman salonları yakılan sporcular, yaklaşık 2 aydır Adana'da kamp yapıyor. Disk atma branşı sporcuları Ömer Atalay ve Mazlum Alp, antrenörleri Sercan Yavuz ile Adana'da Yüreğir Serinevler Kamp Eğitim Merkezi'nde, Mersin ve Bursa'daki şampiyonalara hazırlanıyor.

İKİ ÖNEMLİ ŞAMPİYONA
Milli atlet Ömer Atalay, Yüksekova'da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne ait spor salonlarının yakılmasına üzüldüğünü, çalışmalarını aksatmamak için arkadaşı ve antrenörü ile Adana'ya geldiklerini söyledi. Atalay Mersin'de 28 Şubat- 1 Mart 2015'te Seyfi Alanya Atmalar Kış Şampiyonası, 2-3 Mayıs'ta Bursa'da Nurullah İvak Atmalar Şampiyonasına hazırlandıklarını söyledi.

ADANA MUHTEŞEM

Atalay, "Yüksekova'daki olaylarda antrenman yaptığımız spor salonu yakıldığı için zor durumda kaldık ve buraya geldik. Adana'da imkanlar çok daha iyi" dedi. Atlet Mazlum Alp de, "Burada milli takım hocamız bize destek oluyor, yol gösteriyor. Verimli bir kamp dönemi geçiriyoruz. Katılacağım müsabakalardan dereceler ile ayrılmak istiyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salonlarının yakılması çalışmaya engel olmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN