Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GAPSHOES Fuarı kapılarını açıyor

Giriş Tarihi: 17.12.2014
GAPSHOES Fuarı kapılarını açıyor

Bu yıl 20'ncisi düzenlenen GAPSHOES Ayakkabı Fuarı'na 250 firma katılıyor. Fuarı 20 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor

Fuarlar şehri olma yolunda hızla ilerleyen Gaziantep, 17-20 Aralık tarihlerinde 20. Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı'na (GAPSHOES) ev sahipliği yapacak. Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep Kunduracılar Odası, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu ve KOSGEB destekleriyle, Akort Fuarcılık tarafından organize edilen GAPSHOES Fuarı, 17 Aralık Çarşamba günü (bugün) açılacak. 250 firmanın katıldığı fuara, Gaziantep'in yanı sıra İstanbul, İzmir, Adana, Çorum, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Antakya, Şanlıurfa ve Samsun'dan üretici firmalar katılacak. Fuarı yerli ve yabancı 20 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, yılda iki defa yaz ve kış sezonları için gerçekleştirilen GAPSHOES Fuarı'nın sektörün buluşma noktası olmaya devam ettiğini vurguladı.

SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI
Gelişmiş sanayisi ve ihracat gücüyle Türkiye'nin en önemli üretim merkezleri arasında yer alan Gaziantep'in, en büyük özelliklerden birisinin sektörel zenginliği olduğunu belirten Konukoğlu, "Gaziantep, güçlü potansiyele sahip olduğu ayakkabı, terlik ve saraciye üretiminde önemli role sahip merkezlerden birisidir. Bugün GAPSHOES Fuarı'nı ne mutlu bize ki, sektörün Türkiye'deki en önemli buluşma adresi konumuna getirdik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GAPSHOES Fuarı kapılarını açıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN