Mersin'de cadde şenlikleri başladı

Uygulamayı beğenen esnaflar ve vatandaşlar, Ankara ve İstanbul'da görülen bu güzel manzaranın Mersin'in genelinde de yaygınlaşması temennisinde bulundu

Giriş Tarihi: 21.12.2014
Mersin'de cadde şenlikleri başladı
Mersin Kent Merkezi Güzelleştirme Platformu tarafından gerçekleştirilen ve Büyükşehir Belediyesi'nin destek verdiği 'Cadde Şenlikleri' başladı. Atatürk Caddesi ve Çamlıbel Caddesi'nde kurulan standlarda sergilenen ve satılan ürünlerle, Mersin'in bu iki caddesinde yılbaşı öncesi büyük bir coşku ve hareketlilik yaşanıyor. Sivil toplum kuruluşları, dernekler ve esnafın açtığı standlarda gıdadan aksesuara, el işi ürünlerden süs eşyalarına kadar birçok ürünün sergilendiği ve satıldığı etkinlik, alışveriş yapan vatandaşlar tarafından da beğeniyle karşılandı. Platform Başkanı Ufuk Özen, etkinliğe destek veren herkese teşekkür etti.

HEYECAN VE MUTLULUK
Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası ve sokak çalgıcılarının değişik mekanlarda icra ettikleri müziklerle tam bir karnaval havasına dönen Atatürk Caddesi'ndeki standları gezen, vatandaşlarla ve esnafla sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, "İnşallah Mersin'in her caddesini, böylesine coşku içerisinde ve huzur içinde alışveriş yapılan mekanlar haline getireceğiz." dedi. Mersin'deki önemli caddelerde yılbaşı öncesi ışıklandırma ve süsleme çalışmaları gerçekleştirdiklerini de kaydeden Başkan Kocamaz, "Yeni bir yılın yaklaşması, insanlarımızda heyecan ve mutluluk duygularını arttırıyor. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak, caddelerimizi ışıl ışıl yaparak, vatandaşlarımızın coşkusuna ortak olmak istedik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersin'de cadde şenlikleri başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN