Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MESİAD ödülleri sahiplerini buldu

Giriş Tarihi: 23.12.2014
MESİAD ödülleri sahiplerini buldu
Sanayicileri ve İşadamları Derneği (MESİAD), tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Yılın İş İnsanları ve Girişimcisi Ödül Töreni'nin 10'uncusunda 4 ayrı kategorideki 15 ödül sahiplerini buldu. Mersin Valisi Özdemir Çakacak, sürdürülebilir kalkınmanın ancak kamu-özel sektör işbirliği ile etkin, verimli ve kalıcı bir yapıya kavuşabileceğini, Mersin'in de bu birliktelik ile ileriye yönelik büyük atılımlar gerçekleştirebileceğini kaydetti.

BİR ŞEYLER BAŞARILDI

Mersin'de devam eden yatırımların sekteye uğradığını, ancak sorunun çözümüne yönelik adımlar atıldığını belirten Vali Çakacak "81 il arasında 6. sıraya yükselen Mersin'de bir şeyler başarılmış demektir. Daha iyiyi yapmak adına ne gibi girişimlerin yapılacağını konuşacağız" dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise Mersin'in en büyük sorununun işsizlik olduğuna dikkat çekti. MESİAD Başkanı Mehmet Deniz de Mersin'de yapımı duran projelerin takipçisi olacaklarını söyledi.

ÖDÜL MUTLULUĞU
Konuşmaların ardından 4 ayrı kategorideki 15 ödül sahiplerine verildi. 'İşbirliği ve Katkı Ödülü Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç'in olurken, Yılın İş İnsanı Girişimcisi Ödülü Armada Duvar Kağıtları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Seyfetullah Işık'a, Yılın İş İnsanı Büyük Ödülü ise Aves Enerji Yağ ve Gıda Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Senan İdin'e verildi. Törende MESİ- AD Proje Pazarı ve MESİAD Sosyal Alan Ödülleri'de sahiplerini buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MESİAD ödülleri sahiplerini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN