Yaşlı ve hastalara Çelikcan'dan moral

Yüreğir'de sosyal belediyecilik örneği sergilediklerini söyleyen Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yaşlı ve hastaları bir an olsun yalnız bırakmıyor, her ortamda destek sağlıyor

Giriş Tarihi: 24.12.2014
Yaşlı ve hastalara Çelikcan'dan moral
Göreve geldiği ilk günden itibaren halkla iç içe olan Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğirliyi yalnız bırakmıyor. Kapısı çalınmamış ev, gönlü kazanılmamış bir kişi dahi bırakmamayı hedefleyen Başkan Çelikcan, hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret ediyor, sorunlarını dinliyor, ailelerine destek oluyor. Başkan Çelikcan, onlarla sohbet ederek moral kaynağı oluyor.

İHMAL EDİLMEMELİ
AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer ile birlikte hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret eden Başkan Mahmut Çelikcan, Yüreğirli vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirtti. Hastaların ve yaşlıların ihmal edilmemesi gerektiğini belirten Başkan Çelikcan, "Devletimizin şefkat elinin her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu bilmesini istiyoruz. Vatandaşlarımızın acısına ve sevincine ortak olmaya çalışıyoruz. Özellikle yaşlı ve yardıma muhtaç ailelerimize öncelik veriyoruz. Hasta ve yaşlılarımızı evlerinde ziyaret ediyor, bir nebze moral kaynağı olmaya çalışıyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde de ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardımcı olmaya gayret ediyoruz" şeklinde konuştu.

GAYRETİMİZ ARTIYOR

Yüreğir genelinde hasta ve yaşlı ziyaretlerinin kesintisiz devam edeceğini belirten Başkan Çelikcan, "yaşlılarımızın duası gayretimizi artırıyor. Onların duası bize güç veriyor. Asla onları üzmemeli, hayat tecrübelerinden ilham almalıyız. Hastalarımıza da cenabı Allah'tan şifa diliyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını diliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşlı ve hastalara Çelikcan'dan moral
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN