Başbakan Davutoğlu Gaziantep'e geliyor

Giriş Tarihi: 28.12.2014
Başbakan Davutoğlu Gaziantep'e geliyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün Gazianteplilerle buluşuyor. Partisinin il kongresine katılacak olan Davutoğlu, GSO ödül töreninde de başarılı sanayicilere plaket verecek

Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün Gaziantep'e geliyor. Partisinin Şahinbey Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenecek olan 5. Olağan İl Kongresi'ne katılacak. Eyüp Özkececi'nin tek aday olarak seçime gireceği kongrede partililerine hitap edecek olan Başbakan, daha sonra Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenecek olan "Gaziantep'in Yıldızları" ödül törenine katılacak.

BAKANLARLA BİRLİKTE GELİYOR

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti Gaziantep 5. Olağan İl Kongresi dolayısıyla Gaziantep'e geleceğini açıkladı. Uzer, Şahinbey Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan kongreye Başbakan Davutoğlu'nun beraberinde bakanların ve milletvekillerinin de katılacağını açıkladı.

GAZİANTEP'İN GÜVENLİĞİ

Davutoğlu'nun başbakan olduktan sonra Gaziantep'i ilk kez ziyaret edeceğini belirten Uzer, kongre öncesinde Davutoğlu'nun bakanlar ve milletvekilleriyle bir araya gelerek Gaziantep'in güvenliği konusunda görüşmeler yapacağını da bildirdi. Uzer, "Birlik ve beraberlik içinde kongremizi gerçekleştireceğiz. Sayın Başbakanımızın gelişi ise bize güç verecektir" dedi.

PARELEL YAPIYA DİKKAT

Son dönemde içerideki ve dışarıdaki ülke düşmanlarının aktif hale geldiğine dikkat çeken Uzer, "İçeride Paralel yapı dediğimiz bir yapı devletin bütünlüğüne kast eden ve darbe teşebbüsünde bulunan bir durumdadır. Dışarıda da Türkiye'nin gelişmesini, kalkınmasını bölgede önemli bir yere sahip olmasını hazmedemeyenlerin Türkiye'nin bu gücünü durdurmak için her türlü yola başvurduğu bilinmektedir. AK Parti'nin dik ve soylu bir şekilde yoluna devam etmesini istiyoruz" diye konuştu.

İŞADAMLARINA PLAKET
Partisinin il kongresine katılacak olan Başkan Ahmet Davutoğlu'nun, kongrede yapacağı konuşmanın ardından Gaziantep Sanayi Odası tarafından her yıl düzenlenen ve başarılı firmaların ödüllendirildiği Gaziantep'in Yıldızları ödül törenine katılacağını ifade eden Uzer, burada başarılı sanayici ve işadamlarına plaket verecek olan Davutoğlu'nun aynı gece Gaziantep'ten ayrılacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Davutoğlu Gaziantep'e geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN