Binlerce kişiye yardım eli uzandı

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye olarak maddi durumu yetersiz olan 31 bin kişiye destek sağladıklarını söyledi

Giriş Tarihi: 28.12.2014
Binlerce kişiye yardım eli uzandı
Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ihtiyaç sahibi vatandaşları evlerinde ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi. Başkan Tahmazoğlu, "Belediye olarak maddi durumu yetersiz olan 31 bin kişiye destek sağlıyoruz" dedi. Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Başkan Yardımcısı Dursun Gökbudak, Kıbrıs Mahallesi'nde ikamet eden Güngör ve Kaymaz ailelerini ziyaret etti. İlk olarak ikisi de fiziksel engelli olan Lütfi ve Derya Kaymaz'ın evini ziyaret eden Başkan Tahmazoğlu, ailenin 7 yaşındaki kızına okul çantası ve kırtasiye malzemesi, 4 yaşındaki oğullarına ise oyuncak hediye etti. Burada aile fertlerinin sorunlarını dinleyen Başkan Mehmet Tahmazoğlu, ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olduklarını söyledi.

BAŞKAN YALNIZ BIRAKMIYOR

Kaymaz ailesiyle, bir süre sohbet eden Başkan Tahmazoğlu daha sonra aynı mahallede yaşayan ve hasta olduğu için çalışamayan Şeyhmus Güngör'ü ve ailesini ziyaret etti. Yine burada da ailenin okula giden 12 yaşındaki oğullarına ve 10 yaşındaki kızlarına çanta ve kırtasiye malzemesi hediye eden Başkan Tahmazoğlu, aile fertlerinin sorunlarını dinledi. Eşi kanser hastası olduğu için çalışamadığını ve ailesini geçindirmekte zorluk yaşadığını ifade eden Adeviye Güngör, "Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'ndan Allah razı olsun. Bizleri hiç yalnız bırakmadı. Sosyal Market kartımızla buradan alışveriş yapabiliyoruz. Evimizdeki eksikleri kendileri tamamlıyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Binlerce kişiye yardım eli uzandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN